Samorządowa Szkoła Podstawowa w Marzeninie

DRUGIE SPOTKANIE Z CYKLU PIERWSZY I DRUGI KROK SZACHOWY – MARZENIN, 27.10.2017
Piątkowe popołudnie, 27 października, obfitowało w liczne emocje związane z drugim spotkaniem w ramach Pierwszego i Drugiego Kroku Szachowego. Zawody tradycyjnie już odbyły się na dolnym korytarzu Samorządowej Szkoły Podstawowej w Marzeninie. Dopisali jak zwykle grający, jak również bardzo licznie opiekunowie i rodzice sprawujący opiekę nad swymi „Szachistami”. Warto dopowiedzieć, że w tegorocznej edycji, oprócz stałych bywalców kroków, licznie uczestniczą członkowie klubu „Chrobry Gniezno” i „Na Pięterku” Poznań.

Po drugim spotkaniu klasyfikacja przedstawia się następująco:

Wyniki - Chłopcy 2002-2004

Wyniki -Dziewczęta 2002-2004

Wyniki - Chłopcy 2005-2007

Wyniki - Dziewczęta 2005-2007

Wyniki - Chłopcy 2008 i młodsi

Wyniki - Dziewczęta 2008 i młodsze

Pierwszy i Drugi Krok Szachowy rok sz. 2017/2018
Pierwszy i Drugi Krok Szachowy w roku szk. 2017/2018
W piątek dnia 6 października 2017 r. o godz. 16.30 odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Kroków Szachowych organizowanych w SSP w Marzeninie w roku szk. 2017/2018.

Wyniki - dz ch 2003-2001

Wyniki - dz ch 2006 - 2004

Wyniki - dz ch 2007 i młodsi

Informacje na temat Kroków Szachowych

Artykuł - wrzesnia.info.pl

Informacje dla Rodziców dotyczące ubezpieczenia uczniów w roku szkolnym 2017/2018
Rada Rodziców Samorządowej Szkoły Podstawowej w Marzeninie informuje, że w roku szkolnym 2017/2018 niemożliwa jest zmiana Towarzystwa Ubezpieczeniowego ubezpieczającego uczniów naszej szkoły. Decyzję taką Rodzice mogą podjąć w następnym roku szkolnym. Jednocześnie informujemy, że ubezpieczenie dzieci w szkole nie jest obowiązkowe. Rodzic sam może ubezpieczyć swe dziecko i zdecydować z jakiego ubezpieczenia chce skorzystać. W takiej sytuacji należy dostarczyć do szkoły stosowne oświadczenie obowiązkowo zgłaszając ten fakt w sekretariacie szkoły.

Tegoroczna składka wynosi 44 zł.

Prosimy o jak najszybsze dokonywanie wpłat w sekretariacie szkoły.


Warunki ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej w Marzeninie na rok szkolny 2017-2018


OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA EDU PLUS


ZGŁOSZENIE ROSZCZENIA Z UBEZPIECZENIA EDU PLUS
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Dyrektor Zespołu Szkół w Marzeninie informuje, że inauguracja roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 4 września 2017 r. według następującego porządku:

1) 8.00 Msza św. w Kościele Parafialnym w Marzeninie
2) 9.00 Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w szkole
3) Dowóz do szkoły wg ubiegłorocznego grafiku

Odwóz bezpośrednio po zakończeniu uroczystości inauguracji roku szkolnego.
Informacja dla rodziców i uczniów – dotyczy podręczników i materiałów ćwiczeniowych w roku szkolnym 2017/2018
Od 01 września 2017 r. rządową dotacją podręcznikową objęci są wszyscy uczniowie szkoły podstawowej i klasy II i III gimnazjum. W związku z powyższym podręczniki i ćwiczenia zakupione zostaną przez szkołę i są własnością szkoły. Wyjątek stanowią podręczniki do religii. O tytule podręcznika nauczyciel katecheta poinformuje uczniów po dniu 01 września 2017 r.
Zakończenie roku szk. 2016/2017
Dnia 23 czerwca 2017 r. odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 w naszej szkole. Życzymy Wszystkim udanych wakacji! Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. B-pa Jerzego Dąbrowskiego
Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Marzeninie odbył się w dniach 01.05-03.05.2017 r. Dziękujemy Wszystkim i zapraszamy za rok.
Zapraszamy do obejrzenia filmu


Wyniki turnieju:


Dziewczęta i chłopcy rocznik 2007 i młodsi


Dziewczęta i chłopcy rocznik 2004-2006


Dziewczęta i chłopcy rocznik 2001-2003


Ogłoszenie
REKRUTACJA do oddziałów przedszkolnych przy Zespole Szkół w Marzeninie - urodzone w 2011 r.

ZAPISY dzieci do I klasy szkoły podstawowej zamieszkałe w obwodzie Zespołu Szkół w Marzeninie - urodzone w 2010 r.

Ogłoszenie Dyrektor Szkoły

Zarządzenie Burmistrza MiG Września
FERIE ZIMOWE 2017
Zapraszamy na zajęcia podczas ferii zimowych.

Harmonogram zajęć
Zielona Szkoła
W dniach 23.10-26.10.2016 r. w ramach projektu „Żyj zdrowo, czyli ciekawie i beznałogowo” uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Zielonej Szkole w Dźwirzynie. Głównym celem tego projektu jest promowanie zdrowego stylu życia w dobie wielu zagrożeń cywilizacyjnych – alkoholizm, nikotynizm, narkomania, uzależnienia od Internetu i gier komputerowych. Wyjazd został częściowo sfinansowany przez Starostwo Powiatowe we Wrześni.
-->Harmonogram Dźwirzyno 2016

-->Fotorelacja z pobytu


W dniach 07.04-12.04.2017 r. odbędzie się wycieczka w góry. W programie m. in.: zwiedzanie Wrocławia, Szklarskiej Poręby, Pragi oraz Jeleniej Góry. Uczniowie podczas pobytu będą mieli okazję poznać historię Bukowca oraz Karkonoszy oraz uczestniczyć w zajęciach plastycznych i muzycznych.
-->zobacz szczegóły dotyczące wyjazdu Karkonosze-Praga 2017

Uwaga Rodzice!
W roku szkolnym 2016/2017 podręczniki zakupują tylko uczniowie klasy VI i klasy III Gimnazjum. Używane podręczniki można odkupić od absolwentów tych klas. Uczniowie wszystkich pozostałych klas (za wyjątkiem oddziału "0")otrzymają podręczniki zakupione przez szkołę w ramach Programu Rządowego. Rodzice uczniów tych klas mają obowiązek zakupienia podręcznika do nauczania religii.

-->Wykaz Podręczników w roku szkolnym 2016/2017
Uroczyste zakończenie roku szk. 2015/2016
Dnia 24 czerwca 2016 r. zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. W uroczystości wzięli udział Ks. Proboszcz Jacek Felcyn, który wcześniej odprawił Mszę św., Grono Pedagogiczne na czele z Panią dyrektor szkoły Mariolą Jędrzejewską, absolwenci szkoły podstawowej i gimnazjum Zespołu Szkół w Marzeninie, uczniowie i rodzice. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Mariola Jędrzejewska, która wspólnie z wychowawcami wręczyła świadectwa, wyróżnienia i nagrody najpierw absolwentom a później pozostałym wyróżniającym się uczniom szkoły. Potem uczniowie klasy III SP podziękowali swojej wychowawczyni Pani Lidii Grępce dedykując jej wiersze i piosenkę. Klasa VI także przygotowała podziękowania dla wychowawcy Pana Krzysztofa Przywarty i pozostałych nauczycieli. Część artystyczną zakończyła klasa Pani Renaty Wojciechowskiej dziękując Wszystkim za wkład włożony w ich edukację i wychowanie. Na koniec Pani dyrektor podziękowała i życzyła Wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2015/2016 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.
Galeria zdjęć
Pożegnanie Absolwentów Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Zespołu Szkół w Marzeninie
Płynie niepostrzeżenie i uchodzi lotny czas i nic nie jest szybsze od lat...
Dnia 18 czerwca 2016 r. w świetlicy wiejskiej w Marzeninie odbyła się Uroczystość Zakończenia Gimnazjum. W uroczystości uczestniczyli tegoroczni absolwenci gimnazjum z wychowawczynią Panią Renatą Wojciechowską, Pani dyrektor szkoły Mariola Jędrzejewska, nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły oraz delegacja uczniów klasy II gimn. Absolwenci pożegnali się z nauczycielami i pracownikami szkoły cytując słowa Wisławy Szymborskiej i Ks. Jana Twardowskiego oraz wręczyli im pamiątkowe statuetki i kwiaty. Oprócz podziękowań podczas uroczystości wspominano zabawne chwile, nie zabrakło też momentów pełnych wzruszeń. Rodzice gimnazjalistów przygotowali okolicznościowy tort i pyszny poczęstunek. Życzymy powodzenia naszym absolwentom w dalszym życiu!
Galeria zdjęć
Koncert dla naszych Mam
Dnia 25 maja 2016 r. odbył się w naszej szkole "Koncert dla naszych Mam". Uczniowie zaprezentowali się w pięknych programach artystycznych przygotowanych pod czujnym okiem wychowawców. Były też konkursy z nagrodami.
Galeria zdjęć


Zapraszamy do obejrzenia filmu z imprezy

Podziękowanie
Wszystkim, którzy włączyli się w akcję charytatywną "Piknik dla Kacpra" serdecznie dziękujemy. Jesteście ludźmi wielkiego serca! Lista Darczyńców

Podziękowanie - plakat

Dziękujemy Wszystkim Ludziom Dobrego Serca za aktywne zaangażowanie się w pomoc dla Kacpra.

Rodzice Kacpra - Angelika i Michał Matuszewscy
Powitanie wiosny w Marzeninie
Dnia 20 marca 2015 r.w szkole świętowaliśmy nadejście WIOSNY. Inicjatorem imprezy była Rada Rodziców. Imprezie pod hasłem "Gdzie kwitnie kwiat - musi być wiosna" towarzyszyła wystawa prac plastycznych, program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz koncert RedSnake'a. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na wsparcie działalności naszej szkoły. W imprezie wzięło udział 120 osób. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i pomoc w organizacji. Zapraszamy za rok!
Galeria zdjęć
Artykuł w gazecie

Zobacz film
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Certyfikaty

bezpiecznaszkola


logols


mistrzowie


cyfrowaszkola


szkolawruchu


szkolazklasa
Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)