Samorządowa Szkoła Podstawowa w Marzeninie

Deklaracja dostępności
Samorządowa szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Marzeninie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej SSP w Marzeninie. Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej:
• filmy nie posiadają napisów dla osób głuchych,
• część plików nie jest dostępnych cyfrowo,
• brak odpowiedniej struktury nagłówkowej artykułów,
Wyłączenia:
• filmy zostały opublikowane przed wejściem w życie ustawy o dostępności cyfrowej
Oświadczenie sporządzono dnia: 2020-09-22 . Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny. Informacje zwrotne i dane kontaktowe W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest Renata Wojciechowska, renata.wojciechowska@ssp-m.wrzesnia.pl. Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu 61 4388086. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać żądania zapewnienia dostępności. -->więcej

PLAN DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI OSOBOM ZE SZCZEGÓLNYMI POTRZEBAMI NA LATA 2020 – 2021
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Certyfikaty

bezpiecznaszkola


logols


mistrzowie


cyfrowaszkola


szkolawruchu


szkolazklasa
Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)